line
ТРЦ «Донецьк-Сіті»

ТРЦ «Донецьк-Сіті»

Регіональний торгово-розважальний центр.
Дата відкриття: 28 жовтня 2006 року.
Сполучення між поверхами за допомогою ліфтів і ескалаторів.
Паркінг на 700 машиномісць
Загальна площа - 42 000 кв.м.
Бізнес-центр класу "А" - 10 000 кв.м (18 рівнів).
Площа торгово - розважального центру - 32 000 кв.м. (4 рівня).
більше 100 магазинів.
Victoria Hotel Center

Victoria Hotel Center

Істинне європейське гостинність та стиль знайшли своє відображення в одному з кращих готелів Європи. Гостями Victoria Hotel Center були люди c світовими іменами, чиї вдячні побажання прикрашають книгу відгуків готелю. Візитною карткою одного з кращих бізнес-готелів Європи завжди були: престижне місцерозташування, ексклюзивний сервіс, уважне ставлення до гостей і краща паркова зона, незмінно радує відвідувачів комплексу. Victoria Hotel Center знаходиться всього в декількох кроках від єдиної в Україні спортивної та концертної площадки класу «Еліт», - стадіону «Донбас Арена», розташованого в одному з найживописніших районів міста.
Green Plaza

Green Plaza

Green Plaza - торгово-офісний центр формату LIFE STYLE, розташований в самому центрі Донецька - на перетині вулиці Артема і Садового проспекту. Будівля центру гармонійно вписується в загальну композицію району, враховуючи стилістичні та структурні особливості навколишньої забудови. Оригінальне рішення при виборі зеленого скла для фасаду будівлі, внутрішній дизайн, в якому присутня безліч квітів, дерев, зелені, створюють приємну легку атмосферу, яка зробить Ваше перебування в центрі невимушеним і комфортним.
ДТЕК

ДТЕК

ДТЕК - найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють в сферах видобутку та збагачення вугілля, а також на ринках генерації і постачання електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), провідної фінансово-промислової групи України.
ООО "Домус"

ООО "Домус"

Інвестування в будівництво. Розробка концепції об'єктів: розробка бізнес-плану, розробка схеми фінансування, розробка та затвердження передпроектної пропозиції та акту вибору земельної ділянки, технічний і авторський нагляд. Управління проектуванням і будівництвом об'єктів
Оцінка економічної ефективності проектів підбір орендарів.
Комплексне управління торговельно-розважальними комплексами: орендні відносини, маркетинг, рекламні кампанії, експлуатаційні роботи.
Актив Солар

Актив Солар

«Актив Солар» (Activ Solar) - міжнародна група компаній зі штаб-квартирою у Відні (Австрія), спеціалізується на розробці і виробництві сонячних технологій. Основними напрямками діяльності компанії є: виробництво кремнієвих продуктів і розвиток великомасштабних фотоелектричних сонячних парків. ПрАТ «​​Завод напівпровідників» (Запоріжжя) є дочірнім підприємством Activ Solar, історія виробництва полікремнію на якому почалася ще з 1964 року. Activ Solar, займається плануванням, фінансуванням і реалізацією великомасштабних проектів сонячної енергетики, об'єднуючи фахівців світового класу, стратегічних партнерів і провідні технології.
Торгово-розважальний центр "ПортСity"

Торгово-розважальний центр "ПортСity"

Якірні орендарі: продуктовий гіпермаркет, меблевий супермаркет, супермаркет побутової техніки, універмаги одягу і взуття, товари для дому. Розважальна зона: льодова арена, боулінг, кінотеатр, фітнес клуб, фудкорт, ресторан, дитяча ігрова зона.
Торговельний центр «КОНТИНЕНТ»

Торговельний центр «КОНТИНЕНТ»

Якірні оператори: продуктовий супермаркет (4 тис. кв. М), великоформатні мережеві магазини одягу та взуття, фудкорт.
Паркінг на 250 машиномісць.
У проект включено благоустрій прилеглої території.
Фасади торгового центру і територія містять рекламні площини.
Введення в експлуатацію - березень 2009р.
 
 
Copyright 2009 © VIRA
Designed by nOmad studio © 2009
02068, м. Київ, вул. Анни Ахматової, б.13 кв.1.
e-mail:office.vira.bk@gmail.com