line
ТОВ "Інвестиції та розвиток"

ТОВ "Інвестиції та розвиток"

ТОВ "Інвестиції та розвиток" здійснює інвестиційні проекти в сферах комерційної нерухомості, готельного бізнесу, будівельного і гірничопромислового комплексу.
ДТЕК

ДТЕК

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло- і електроенергію кінцевим споживачам та надають енергосервісні послуги.
Актив Солар

Актив Солар

Activ Solar - міжнародна група компаній, що спеціалізується на розробці і виробництві сонячних технологій. Activ Solar займається плануванням, фінансуванням і реалізацією великомасштабних проектів сонячної енергетики, об'єднуючи фахівців світового класу, стратегічних партнерів і провідні технології.
China Machinery Engineering Company (CMEC)

China Machinery Engineering Company (CMEC)

China Machinery Engineering Company (CMEC) входить до групи державних компаній Sinomach. Це один з провідних підрядчиків енергетичних проектів в світі. Реалізований Sinomach портфель проектів в енергетиці перевищує 4 300 МВт. Компанія веде діяльність в 150 країнах.
 
 
Copyright 2009 © VIRA
Designed by nOmad studio © 2009
02068, м. Київ, вул. Анни Ахматової, б.13 кв.1.
e-mail:office.vira.bk@gmail.com