line
Торгово-офісний центр "GREEN PLAZA"
Торгово-офісний центр "GREEN PLAZA"

Торгово-офісний центр "GREEN PLAZA"

Новий проект компанії «Домус» - це торгово-офісний центр, що будується на місці колишнього «Купецького будинку» по вул. Постишева.

«Купецький дім» - це двоповерховий купецький особняк кінця XIX - початку XX століття, пам'ятник історії і архітектури. Управляюча компанія ТОВ «Домус» отримала дозвіл Державної служби з питань національної культурної спадщини при Міністерстві культури і туризму України на будівництва культурно-громадського торгівельного центру на місці пам'ятника. Один з фасадів торгової частини буде в точності повторювати архітектурну композицію пам'ятника культури - «Купецького будинку».

Торгово-офісний центр "GREEN PLAZA" складається з двох частин: торговельної й офісної. Торгова частина - 3-х рівневе будівлю; бізнес-центр класу «А» - 17 рівневе будівлю. Паркінг - підземний, на 100 машиномісць. Пропонований варіант концепції торгового центру, так званий, LIFE STYLE. Цей формат підійде тим відвідувачам, які живуть активним динамічною життям, люблять зустрічатися з друзями поза домом, відвідують заклади громадського харчування, пересуваються на власному транспорті, відносяться до категорії "середній" і "середній +".

1 поверх - магазини промислової групи (косметика, парфумерія, біжутерія, ювелірні вироби, сувеніри, подарунки і т. д.). Також плануються аптека, відділення банку, канцелярія, Союздрук, корнери операторів мобільного зв'язку, магазин годинників і мобільних телефонів. У зоні атріуму розміститься затишне кафе з фонтаном, яке буде відкрито для відвідувачів весь час роботи комплексу, зелені рослини, лавочки і канапки, місця для острівної торгівлі.

2 поверх - магазини та бутіки крупних мережевих операторів (одяг, взуття, спортивний одяг, білизна, аксесуари і т.д.), чиї формати припускають торгівлю товарами в середньому діапазоні цін, часту зміну колекцій, активну рекламну та маркетингову політику.

3 поверх - зона відпочинку та розваг - фуд-корти, ресторанний дворик, інтернет-клуб, нічний клуб, нейл-бар, копі-центр, фото студія, мультимедійний центр, термінали поповнення рахунку. Передбачається розмістити подіум для проведення показів мод, дефіле, концертів, ігор та ін заходів.

4 - 20 поверхи - бізнес-центр класу «А» - 17-рівневе будівля, загальною площею 16 106,9 кв.м. Вхід з боку пр. Садового, а також підземного паркінгу. Бізнес-центр оснащений трьома оглядовими ліфтами, з яких відкривається панорамний вид на ділову частину міста. 
 
Copyright 2009 © VIRA
Designed by nOmad studio © 2009
02068, м. Київ, вул. Анни Ахматової, б.13 кв.1.
e-mail:office.vira.bk@gmail.com