line
ТРЦ «ДОНЕЦЬК-Сіті»
ТРЦ «ДОНЕЦЬК-Сіті»

ТРЦ «ДОНЕЦЬК-Сіті»

ТРЦ Донецьк Сіті відкрився 28 жовтня 2006 року і розташовується в Київському районі, навпроти колишнього планетарію. Центр з кожним роком вдосконалюється і збільшується в розмірах. Сьогодні його загальна площа займає 42 000 кв.

  • На першому рівні розмістяться: великоформатні магазини побутової техніки та електроніки, товарів для дому, меблів і т.п., а також зона товарів імпульсної покупки.
  • Другий і третій рівень відведені під магазини промислових товарів: універмаги одягу, взуття, спортивного одягу, дитячі супермаркети.
    Четвертий рівень - зона відпочинку та розваг для дорослих і дітей: 3 зали кінотеатру «Мультиплекс», 1 зал кінотеатру «IMAX», льодовий каток, розважальний комплекс для дітей і молоді, ресторанний дворик, інтернет-кафе, мультимедійний центр, дискотека і т. п.
  • • Друга черга торгового центру, дозволяє надати торгові площі великим операторам, таким як супермаркети побутової техніки та товарів для дому, а також є ймовірність розміщення універмагів одягу раніше не представлених в місті.
  • • Розважальна частина поповнилася, перш за все, льодовим катком (близько 1200 кв.м). У підсумку в ТРЦ «Донецьк Сіті» відкрилося 8 кінозалів.


Загальна площа ТРЦ після завершення будівництва Другої черги составляла 115 925 кв.м, що дозволило зробити даний проект унікальним, насамперед завдяки розташуванню в самому центрі міста, концептуальному наповненню орендарями і грамотному управлінню.
У «Донецьк Сіті» включено ще 18-ти поверховий офісний бізнес-центр класу «А». Офісні приміщення укомплектовані по самому останньому слову техніки з урахуванням всіх потреб компаній. Крім того, зручне розташування бізнес центру робить у офіси в ньому подвійно вигідною.
У бізнес центрі є багаторівневий паркінг який був відкритий тільки в 2009 році, але одразу вразив донеччан і гостей міста своєю продуманістю, рівнем комфорту і автоматизацією. Цей паркінг відповідає всім міжнародним вимогам і є одним з найдосконаліших на сьогоднішній день не тільки в Донецькій області, але й по всій Україні.
 
 
Copyright 2009 © VIRA
Designed by nOmad studio © 2009
02068, м. Київ, вул. Анни Ахматової, б.13 кв.1.
e-mail:office.vira.bk@gmail.com