line
Баштові крани

Баштові крани

Крани "EC-B Флет-Топ" мають абсолютно нову конструкцію і є втіленням безлічі інноваційних технічних ідей. Новий модельний ряд включає 14 моделей з динамічним моментом від 30 до 250 тм.
Ці крани, внаслідок малої висоти їх конструкції, мають перевагу при спеціальному використанні, наприклад, при застосуванні в аеропортах або під високовольтними лініями, а також на будмайданчиках з численними баштовими кранами і взаємно пересічними ділянками роботи.
Бетононасоси, Розподільні стріли

Бетононасоси, Розподільні стріли

Стаціонарні бетононасоси «ПУТЦМАЙСТЕР» призначені для роботи в жорстких умовах експлуатації і відрізняються високою продуктивністю і надійністю. Серцевиною кожного стаціонарного бетононасоса є S-шибер для високого робочого тиску, що забезпечує подачу самих важких бетонних сумішей. Стаціонарні гідравлічні розподільчі стріли використовуються в поєднанні зі стаціонарними бетононасосами для швидкої і економічною подачі бетону при будівництві багатоповерхових об'єктів.
Машини

Машини

Номенклатура продукції компанії Caterpillar, є еталоном у нашій галузі - у тому числі й еталоном уважного ставлення до запитів замовників. Ми маємо намір утримувати своє лідируюче положення в галузі, продовжуючи допомагати вам у вирішенні завдань шляхом надання нашого обладнання, а також кращою в світі системи розподілу і підтримки продукції важкого машинобудування - продукції, номенклатура якої постійно поповнюється новими машинами і модернізованими моделями.
Інструмент

Інструмент

ПРОФЕСІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ - це інструмент, застосовуваний у виробничій діяльності, що відрізняється підвищеними споживчими властивостями і тривалий час зберігає технічні характеристики, заздалегідь задані при виготовленні. Ці характеристики відповідають національним і міжнародним стандартам якості (або перевищують їх) і є строго постійними для будь-якого окремого інструменту даного виду при його експлуатації протягом гарантійного строку, який визначається фірмою-виробником.
 
 
Copyright 2009 © VIRA
Designed by nOmad studio © 2009
02068, м. Київ, вул. Анни Ахматової, б.13 кв.1.
e-mail:office.vira.bk@gmail.com