line
GREEN - PLAZA
Донецьк - CITI
GREEN - PLAZA

ТОВ « Будівельна компанія « ВІРА » - динамічно розвивається на будівельному ринку України, яка займає провідні позиції в своїй галузі.
На сьогоднішній день « Будівельна компанія « Віра » вносить свій внесок у розвиток, як Донецька, так і регіонів України. Ми будуємо житлові будинки, офісні, готельні, торгово-розважальні центри, реалізуючи проекти «зеленої» енергетики, вітро-електро станції, генеруючі електростанції на сонячних батареях, об'єкти соціального призначення.


Постійно прагнемо до виходу на нові рівні технічного та ділового розвитку. Прагнення рухатися вперед і приводить нашу компанію до досягнення поставлених цілей. Зводяться компанією об'єкти втілюють у собі кращі риси сучасної архітектури.


Для здійснення будівельної діяльності в нашій компанії є всі необхідні ліцензії та нормативна документація. Сучасна технічна база та високий рівень професійної підготовки наших співробітників дозволяє проводити весь перелік будівельних робіт будь-якого рівня складності.


Ведення об'єктів будівництва від нульового циклу до введення в експлуатацію, будівельні роботи будь-якої складності, будматеріали та обладнання від найкращих виробників. Робота за чинними нормативними документами, стандартам, будівельним нормам і правилам - це ТОВ «Будівельна компанія« ВІРА ».


Пайове будівництво багатоповерхових житлових будинків, торгових центрів, об'єктів виробничого призначення, об'єктів соцкультпобуту, офісно-торгових приміщень на перших поверхах з окремим входом

 • Оригінальні проекти: зручне планування квартир в центрі і перспективних районах міста.
 • Завжди підземний паркінг та гаражі.
 • Короткі терміни будівництва.
 • Власна виробнича база з ж / д під'їзними шляхами: автобаза, будівельна техніка, кваліфіковані фахівці.
  Фінансова звітність  Фінансова звітність і звіт незалежного аудитора станом на 31 грудня 2018 р
 •  
   
  Copyright 2009 © VIRA
  Designed by nOmad studio © 2009
  02068, м. Київ, вул. Анни Ахматової, б.13 кв.1.
  e-mail:office.vira.bk@gmail.com