line
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію

ТОВ « Будівельна компанія « ВІРА »Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ВІРА » – це ведення об’єктів будівництва від нульового циклу до введення в експлуатацію, будівельні роботи будь-якої складності, будівельні матеріали та обладнання від кращих виробників, робота за чинними нормативними документами, стандартами, будівельними нормами і правилами.

Місія компанії: будівництво сучасних соціально та суспільно значущих об’єктів, які сприяють розвитку регіонів та енергетичній безпеці країни, збереження навколишнього середовища, максимальне задоволення вимог і очікувань замовників та споживачів, соціальна захищеність і матеріальний добробут співробітників.

Наше підприємство, засноване на базі шахтобудівельного управління, вийшло на будівельний ринок України в 2007 році. За роки діяльності нами були реалізовані проекти різної складності і призначення – об’єкти соціально-культурної сфери, інфраструктури та господарського призначення, житлові комплекси та об’єкти комерційної нерухомості, і що особливо актуально в даний час, – проекти альтернативної енергетики.
Менеджери компанії мають досвід роботи в гірничо-шахтному, промисловому (металургійні заводи) будівництві, зведенні гідротехнічних споруд, полігонів з утилізації та переробки побутових відходів.
Сьогодні основним напрямком діяльності компанії є будівництво об’єктів «зеленої» енергетики.

Ефективна діяльність нашої компанії відзначена нагородами: дипломом в номінації «Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури» за будівництво Ботієвської ВЕС та «Лідер року 2018» за даними Національного бізнес-рейтингу України.

ТОВ «Будівельна компанія «ВІРА» має сучасну виробничо-технічну базу і співробітників всіх необхідних спеціальностей з високим рівнем підготовки, що дозволяє здійснювати весь перелік будівельних робіт будь-якого рівня складності, в тому числі – в ролі генерального підрядника. У складі підприємства – виробничо-технічний, кошторисно-договірний, фінансовий та юридичний відділи, геодезична служба, що має висококласне обладнання для геодезичних робіт, відділ механізації, оснащений сучасною будівельною технікою, відділ матеріально-технічного постачання і виробнича база.

Наша компанія має всю дозвільну документацію для здійснення будівельної діяльності.


Фінансова звітність


Фінансова звітність і звіт незалежного аудитора станом на 31 грудня 2018 р

Фінансова звітність і звіт незалежного аудитора станом на 31 грудня 2019 р

Фінансова звітність і звіт незалежного аудитора станом на 31 грудня 2020 р
 
 
Copyright 2009 © VIRA
Designed by nOmad studio © 2009
02068, м. Київ, вул. Анни Ахматової, б.13 кв.1.
e-mail:office.vira.bk@gmail.com